Apie mus

UAB „STIKLITA“ yra stiklo apdirbimo, gamybos, konstrukcijų montavimo įmonė. Veikla vykdoma nuo 1995 m. ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Mūsų įmonė teikia įvairias paslaugas, susijusias su stiklo konstrukcijų, veidrodžių ir stiklo gaminių projektavimu, gamyba, montavimu ir pan. Užsakovams galime pasiūlyti įvairius stiklo ir veidrodžių gaminius. Stiklas – mums kūrybos priemonė, pradedant nuo erdvių padalinimo, naudojant stiklo ar modulines pertvaras, iki veidrodžio voniai, stiklo lentynų ar suvenyrų.

Turime ilgametę darbo patirtį su įvairiais užsakovais: dirbame su parduotuvių tinklais, įrenginėjame prekybos centrus bei komercinių patalpų kompleksus. Mūsų stiklo ir veidrodžio gaminiais aprūpintas ne vienas individualus ar daugiabutis namas. Taip pat siūlome stiklo pusgaminius baldams, montavimo ir projektų valdymo paslaugas.

VIZIJA - Tapti inovatyvia, labiausiai klientų poreikius tenkinančia stiklo apdirbimo įmone ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos regione. Norime būti pažangiausia, inovatyvius sprendimus siūlanti įmonė statybų rinkoje bei pramonėje.

MISIJA - Stengiantis išgirsti savo klientą, tobulėjame patys. Dirbame kūrybiškai ir gaminame aukštos kokybės stiklo gaminius, siūlydami optimalų stiklų montavimo sprendimą kiekvienam klientui tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Klientų – Jūsų – pasitenkinimas mums labai svarbus.

VERTYBĖS - Kūrybingumas, Atsakingumas, Žingeidumas

Kūrybingumas – Stengiamės kurti unikalius, šiuolaikiškus produktus. Tam privalome pasitelkti visas savo kūrybines galias. Užduočių įgyvendinimas, bendravimas su klientais, naujų idėjų generavimas – viskas paremta kūryba, o tai padaro mus išskirtinius.

Atsakingumas – Dirbdami su stiklu, laikomės visų saugumo reikalavimų. Privalome užtikrinti saugumą tiek mūsų klientams, tiek darbuotojams. Pažadai, įsipareigojimai klientams paremti atsakingu mūsų darbuotojų elgesiu.

Žingeidumas – Nebijome iššūkių – priešingai, stengiamės juos sukurti vieni kitiems, nes siekdami geriausio, nebijome klysti, o kiekviena problema – mums nauja galimybė kurti idėjas bei dalintis patirtimi.